0 551 253 06 29

izmir tabela

TABELA YAPTIRMAK İSTİYORUM İZMİR

Ve Reklam olarak Tabela çalışmalarımızı İzmir ve çevresinde 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile sürdürmekteyiz. 
          Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Tabela ihtiyaçlarınızda 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir. Modül led ile aydınlatılan Kutu Harf Tabela nem ve yağmur suyundan ektilenmemektedir. Şerit led modül lede göre ucuz bir aydınlatma türü olsa da   Tabela da kullanmama sebebimiz nem ve yağmur suyundan etkilenip kısa bir sürede deforme olasıdır. 17 yıllık deneyimimiz sonucu müşterinin mağdur olmaması için Kutu Harf Tabela şerit led kullanmama kararını aldık.
          Hayalini kurduğunuz tabela bir bilgisayar alt yapısı ile sunama hazırlanıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Onayı alınan grafiksel çizim imalata alınıp gereken malzemelerin tedariki sağlanır. Bu malzemeler grafiğe uygun makinalarda işlenerek el emeği gerektiren işler için deneyimli ustalarımızın çalışma ortamlarına teslim edilir. Ustalarımız gerekli olan özenle bu malzemeleri işlerler. Bu işlemlerden geçen ürünler tabelanın toplanması ile atölyede son bulur. Montaja hazır olan tabela isteğe göre müşteriye teslim edilir. Eğer müşterimiz isterse montaj uygulaması firmamız tarafından yapılır.
         Yeni bir firma açılışında en son akla gelen şey tabeladır. Tabela olmadanda açılış yapılmaz. Hızlı bir şekilde tabela yaptırmanız gerek tabelayı nasıl yaptıracağınızı düşünmediniz bile. Çevrenize baktınız iyi bir tabela olamsını istediniz. Dikkat çekin şık olsun. Bütçenizde azaldı. Hiçbir planınız bütçenize uymadı. Üstelik bütün işlerinizde aksadı. Tarih planınızda en az bir hafta yediniz. Tabela yaptırmanızda gerekli hem hızlı olmalı acil olmalı hemde azalan bütçenize uymalı. İnternette tabelacı aradınız. Fiyat sordunuz farklı farklı fiyatlar aldınız. Artık nasıl bir tabela yaptıracağınıza karar verdiniz. Fiyat kafanızda oluştu. Işıklı tabela yada ışıksız tabela, Kompozit yada germe tabela. Sonlara yaklaştınız tasarımlar aldınız. Tam iş bitti derken tabelanın montaj tarihini aldınız. Sizi uymadı. Yapacak hiçbirşey kalmadı. Çünkü tabela sizin telefonla arayıp montaj yapılana kadar geçen süre tamamen emektir. Size sizin istediğiniz tabelayı en uygun fiyata ve en hızlı yapacak tabelacı vermek zorundasınız. Fakat tabelacınızın ne kadar sözünü tutabileceğini unutmayın. Siz de bize güvenebilmek ve bizimle çalışabilmek için bizimle iletişime geçebilirsin. 
          Tabela Fiyatlarını alabilmek ve istediğiniz çalışmayı seçebilmek için aşağıda yer alan  Tabela çalışmalarımızı inceleyebilir ve Talep Formumuzdan ihtiyacınız olan tabelayı sipariş verebilirsiniz.
Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kutu Harf Tabela, Pleksi Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela , Pleksiglass Tabela , Plexiglass Tabela, Krom Kutu Harf Tabela , Krom Tabela , Silver Krom Tabela , Gold Krom Tabela,Kompozit Oyma Tabela, Kompozit Tabela, Alucor Tabela, Yönlendirme Tabelaları, Yönlendirme Levhası,Kapı Tabelası imalatcısı,  bayrakli tabela, tabelaci kutu tabela, kutu harf, pleksi harf, köpük harf, kopuk tabela, germe tabela, ısıklı tabela, catı tabelası, yonlendirme tabelası, kompozit tabela, oyma tabala, ahsap tabela, ayna harf, krom harf, fileli krom, led tabela
 
kutu harf tabela . Krom kutu harf tabela imalatı ve montajı yapmaktayız. Genel olarak  tabela sektöründe krom kutu harfler file krom kutu harf olarak imal ve montaj edilir. En direkt aydınlatma üzerine tasarlanan krom kutu harfler pek etkili olmamıştır. Bunun krom harflerde direk aydınlatmaya geçilmiştir. Aydınlatma eskiden neon ile yapılmaktaydı. Günümüzde ise ledler kullanılmaya başlanmıştır. Neon aydınlatmanın arızası sadece günümüzde az sayıda kalmış neon ustaları tarafından yapılmaktadır. Eski sistem gaz sıfırlama makinaları ile yapılan bu arıza tamiri uzun bir süre dayanamamaktadır. Ayrıca bu işlemin maliyetide oldukça yüksektir. Bunun için yeni nesil modül mercekli led aydınlatma sistemine geçilmiştir. Elektrik tüketimi çok düşük olan bu ledlerin ışık lümenide harflerimizi aydınlatmada yeterince iyidir.
ışıklı harfler
HER BÜTÇE, STIL VE IHTIYAÇ IÇIN DÜŞÜNÜLEBILECEK HER TÜRDEN TABELALAR
Bütçeniz, Red Reklam ile materyal kalitesini veya işaret tasarımınızı gerektirmez. Ekibiniz, bütçeniz ne olursa olsun formunuza, işlevinize, estetik ve estetik üzerine aynı seviyede önem verir ve ne tür tabelaya ihtiyacınız olursa olsun.
Perakende mağaza cepheleri
Dış bina Tabelaları
İç marka ve çevre işaretleri
Afişler
Araç yazıları ve grafikleri
Fuarlar ve sergiler
Anıtlar, bahçe ve alan tabelaları
Dijital, LED ve elektrikli tabelalar
NEDEN İŞİM İÇİN TABELAYA İHTİYACIM VAR?
+ Tabelalar, küçük işletmeler için en etkili, ancak en pahalı olan reklam biçimidir. 
+ Bir tabela, işinizi mevcut ve potansiyel müşterilere göre tanımlayarak geçenlerle giriş ve el sıkışmanızdır. 
+ Tabela her zaman sizin için işinizde, yılda 365 gün 24 saat reklam yayınlanmaktadır. 
+ İnsanlar sık ​​sık bir işi tabela üzerinde göründüğü şekilde değerlendirir. 
+ Birçok tüccar yalnızca iyi bir tabela ekleyerek işlerini ölçülebilir biçimde arttırır. Tersine, pek çok kişi işinden ayrıldı çünkü basitçe iyi tanımlanmamıştı, bu yüzden yeterli potansiyel müşteri varlığını bilmiyordu. Bir endüstri profesyonelinin belirttiği gibi, "Tabelasız bir işletme, kiralık bir mekan gibidir".

 

Neden Tabela Yaptırmalıyım ?

 Tabela bir dükkanın dışarıdan görülen yüzüdür. Kanunen zorunludur. Anayasa’ nın 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunu’nuna Göre Zorunludur. Ayrıca Tabela müşteri çekebilmenin en kolay yollarından biridir. Kalıcı bir reklamdır.
 

Tabela dükkanınızın müşteri portföyünü belirler mi?

Tabelanızın kalitesi, şıklığı, ışığı ve bütünlüğü size çalıştığınız sektörde ne kadar iyi yada nasıl bir yapıda olduğunuzu anlatır. Çok pahalıda durabilir, çok kalitelide. Ucuz birşeyler sattığınızıda anlatabilir, marka olduğunuzuda. Siz nasıl bir müşteri portföyü istediğinizi iyi seçmelisiniz. Tabela kalan kısmı sizin için kolaylaştıracaktır.

 

Tabela Elektronik Ortamda

Tabela yaptırmak eskisi gibi komşunuzun önerdiği tabelacıdan uzaklaştı. Artık internet ortamında tabela arıyorsunuz. Peki hepsi bu mu? Tabi ki hayır. İstediğiniz tabela benzerinin resmini sitemizden buluyorsunuz. Aklınızdaki tabelayı bize whatsapp, mail, sms yada telefon ile arayarak bilgi, fiyat ve keşif talebinde buluyorsunuz.
 

Tabelanızla nokta olmak istemez misiniz?

Tabelanızı tasarım aşamasında kolay okunur ve çikolata gibi çekici olmasına özen gösterin. Para parayı çeker mantığı ile hareket edin. Ucuz olsun diye yapılması gereken detaylardan vazgeçmeyin. Tasarım sizin için tamam olmadan yapalım bitsin demeyin. Tabelacınıza güvenin ve nokta olun. Konakta sevgililer nerede buluşur. O mekandan neyiniz eksiz. Yada mahallenizdeki 7000 mağazasını olduğunu iddaa eden marketten. 

 

Tabela seçme kriterleri

Tabela seçimi yaparken

Gündüz işletmeleri tabela yaptırırken Havanın karardığı saatlerde faaliyettemi, değilmi. Çok önemlidir. Hava karardığında çalışmıyorlar ise ışıklı tabela seçmek pek işlerine yaramayacaktır. Havanın karardığı saatlerde çalışan firmalar ise ışıksız tabela seçmeleri pek mantıklı olmayacaktır. 
Gündüz ve akşam açık işletmeler ise ışıklı tabela seçmelidirler. Işıklı tabelanın çok fazla seçeneği vardır. İki kategoride sınıflandırmaya çalışırsak kutu harf ve içten aydınlatmalı tabelalardır.
 Tabela seçerken cadde mi, ara sokak mı yoksa çift cephe köşe köşe dükkan mı bunu iyi anlamak gerekir. Rüzgar ne kadar yoğun yada yağış ne kadar fazla bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Tabela kaç metreden görünmeli ve sizin cepheniz ne kadar bunların ne cevaplarını bilmeniz gerekir.  Bunlardan sonra biz size en uygun tabelayı önereceğimizden kuşkunuz olmasın.
 

Açık alanda tabela seçimi

Açık alanda tabela seçerken net okunur bir yazı karakteri seçmelisiniz. Kısa ve okunalı bir firma isminiz olmalı ki sizi önerecek kişiler zorlanmasın. Akılda kalıcı şıklıkta uygulama yapılmalı ki verdiğiniz para boşa gitmesin. Işıklı olacaksa eğer led kullanılmalı ve yüksek ışıklı olmalıdır bu da diğer firmalar ile kıysata akılda kalmanızı sağlayacaktır. Çift taraflı tabela kullanılması sizin üç cepheden görünmenizi sağlayacaktır.

 

tabela

 tabela tasarım, imalat ve montajı yapan bir firmayız. Uzun yıllardan beri bu işi meslek olarak benimsedik. Felesefemiz yaptığımız tabela müşterimize kazandırsın biz de onların referansı ile yeni müşteriler kazanalım. Bu da demek oluyor ki sizin için yapacağımız tabela öyle iyi olmalı ki bizde yeni müşteriler elde edelim. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz. Kaliteden ödün vermeden sözümüzde durarak kazandırmaya devam ediyoruz.

 

Neden tabela

Reklam her mekanın ihtiyacı olduğu bir hizmettir. Dev kuruluşlar hatta ülkeler bile tabela kullanmaktadır. En küçük ensafta tabela kullanmamaktadır. İhtiyaç aslında nedir sadece bir isim sahibi olmak mı? Yoksa Reklam yapmak mı? Burada ince bir çizgi var. Avukatlar, diş hekimleri reklam yapamazlar. Şimdi ise eczanelere yasak geldi. Her ne kadar müşterileri sabit gibi görünsede onlarda reklam için can atan sektörler. Demek ki kazanmak için reklam şart. Ama reklam dediğimizde ilk akla gelen nedir? Tabi ki  tabela... Tabela zaten her türlü şart. Ama kazandırdığı süre zorunlu oluşu size zarar değil kar sağlar. Ne kadar pahalı tabela yaptırırsanız yaptırın aslında en ucuz reklam tabelanızdır.
 

Kuaför tabelası

Son zamanlarda sınırları zorlayan bir tabela çeşitidir. Hem tasarımsal anlamda hemde imalat açısından baya yorucu bir o kadarda mutlu edici sonuçlar aldığımız bir tabela çeşididir. Kuaför tabelaları her sektörü sollayarak iddaalı bir tasarımdan oluşan en akılda kalan markaları bile şaşırtan bir tabela çeşidi haline geldi. En zarif en göz alıcı bir o kadarda ağır duran bu tabela çeşidi oldukça maliyetli olmasına rağmen tercih edilmeye devam ediyor. Krom tabela, pleksi harfler, ışıklı görseller sanırım sektördeki rekabeti oldukça iyi yansıtıyor. Bu rekabette size yardımcı olmamızı isteryebilirsiniz. Sitemizdeki referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 

İnşaat tabelası

İnşaat sektöründe çeşitli tabelalar vardır. Bu sektör tabelaya oldukça önem verir. Çok yüksek mebalarlanın döndüğü bu sektörün reklama oldukça ihtiyacı vardır. Temel tabelası, satış yönledirme tabelası ve her binaya referans tabalası. Hızlı bir dönüş sağlamak için reklama ihtiyaç duyan sektörde oldukça iyi tasarımlarla tabela yapılmaktadır.
 

Emlakçı tabelası

Emlakçı tabelası referans tabelalardandır. Bu sektörün ciddi ve güvenilir oluşunu tabelayla göstermeleri gerekmektedir. Yeni kiracı ve alıcıların güvenini kazanabilmek için tabela ve diğer reklam ürünlerine hatrı sayılır bir sermaye ayırmaktadırlar. Ayrılan bu sermayenin geri dönüşünün hızlı olması emlak sektöründe faaliyet gösteren şahısları zorlamamaktadır. Kazancın oluşabilmesi için reklamın olması şart prensibiyle çalışırlar. Genel olarak ağır duruşu ve oturaklı oluşu nedeni ile krom harf tercih etmektedirler. Krom harfinde çeşitleri vardır. Gümüş renkli krom, Altın renkli krom ve fileli krom harf olmak üzere. Fileli kromda ön yüzünde pleksiglass kullanılır. Kullanılan pleksiglass renk seçenekleri vardır. Aydınlatma isteğe bağlıdır. Önden aydınlatmalı krom harf, arkadan aydınlatmalı krom harf yada hem önden hem arkadan aydınlatmalı krom harftir.
 

Market tabelası

Market tabelaları genel olarak marketcinin bütçesine göre ön plana çıkmaktadır. Bütçenin genişliği ve darlığı bu tabelanın tasarımını belirlediği gibi bulunduğu mevkide tasarımı etkilemektedir. Germe tabela, ışıklı germe tabela, floresan aydınlatmalı tabela, led aydınltamalı tabela, pleksi kutu harf tabela, krom harf tabela, dekota kabartmalı tabela, kompozit oyma tabela gibi tabelanın her türünün uygulandığı bu sektörde tamamen marketçinin istediği doğrultuda hareket edilir. 
 

Okul tabelası

Okul tabelası Milli Eğitimin verdiği kriterler imal ve montajı yapılmaktadır. Renk ve yazı karakterlerinin değiştirilemediği bu tabela türünden özel sektör pek hoşnut olmasada önemli ve gereklidir. Bu yoldan kaçış olarak ilave tabelalar yapılmaktadır. genel olarak ışıksız tercih edilen bu tabelalarda gösteriş ön planda tutulmaktadır. Hizmetin kalitesini yansıtmak için ve yeni öğrenciler elde edebilmek ve tabi olarak reklamlarının kalıcı olması için tercih edilmektedir. İstenilen bu yöntem çok sık kullanılmaktadır. 
 

Pastane tabelası

Pastane tabelası sektörde oldukça fazla pastacı olmasından ziyade tatlarının en iyi olduğunu ve temizliğin onlar için bir felsefe olduğunu anlatabilmek için yüklü miktarlar harcadıkları mekanlarına yaraşır bir tabela yaptırmak isterler. Sonuç olarak marka olma yolunda ilerlemek biraz meşakatlidir. İç dekorlarına uyumlu bir tabela arayışında olan pastacılar, kalıcı ve marka olabilecek kupon tabelalar yaptırmaktadırlar. Hızla büyüyen bu sektörün önü açıktır ama marka olmalılarıda bir o kadar önemlidir. Çünkü marka olursanız gıda sektöründe tercih edilen olursun demektir. İnsanlar evlerinin yanındaki pastaneyi seçmek yerine marka olmuş bir pastaneyi tercih ederler.

 

Battalbey tabelası

Battalbey tabelası hemen hemen hergün birgün bir tane yapıyoruz. Işıksız olarak çok tercih edilen bu tabela çeşidi isteğe bağlı olarak fener tabela tarzında da yapılmaktadır. Maliyetin milimum olasını isteyen bayiler gibi çok şık ışıklı göz kamaştırıcı tabelalarda istemektedirler. İzmir dışı bayiler genel olarak büyük masraflarına rağmen çok şık tabelalar yaptırmaktadırlar. Zorunlu olarak yaptırmaktan ziyade sektörün markası olmuş bu firmanın tabelası bünyemizce çok sık yapılmaktadır.
 

Cafe Tabelası

tabela - sektöründe hatrı sayılır çoğunlukta yapılan bir tabeladır. Çeşitli olmasının yanı sıra tasarımsal ölçüde sınırları zorlayan bir tabela türüdür. Bu tabela çok şiık olasının yanı sıra herkesin gönlünü kazanmak zorundadır. Yüksek sermayeler ile açılan bu mekanlar reklam içinde oldukça yüklü meblalar ödemektedirler. Kimi işletme aradığını bulmakta kimisi ise memnun kalamamaktadır. Memnun kalamayan firmalar ya yanlış yönledirme yapmaktadır veya bütün sermayelerini iç tasarım için harcayıp tabela bütçesi kısıtlı kalanlardır. Tabela için uygun bütçeyi ayıran ve doğru tabelacıyı bulan firmalar bu işte muafak olanlardır. Biz ise elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktayız. Tasarımsal yönden ve bütçe konusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktayız. Söz verdiysek arkasında durabilen bir firmayız. Siz istediğinizi ve bütçenizi bize sunarsanız. Sizin için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmak için firmamızın bütün kaynaklarını yönlendirir ve sizi istediğiniz tabelaya ulaştırırız.

 

Mandıra Tabelası - Peynircilik Tabelası

 tabela - sektöründe son yıllarda oldukça hızlı büyüyen bu sektör artık kendilerine mandıra demek yerine peynircilik demeyi tercih ediyorlar. Hızla büyüyen bu sektörde rekabet oldukça yoğun durumdadır. Ürünlerin tazeliği ve kalitesi yanı sıra oluşturdukları konsept de çok önemlidir. İç tasarım müşterileri memnun etmeli ki yeniden gelsinler. Tabelaları öyle iyi olsun ki tekrar hatırlasınlar. Tabela öyle iyi olsun ki 2. hatta 3. şube açıldığı zaman bile burası şu firmamı hangi şuradaki firmamı desinler. Onun için tabelacınızı iyi seçmeli ve kaliteden ödün vermemelisiniz. 

 

Tavukçuluk tabelası

tabela - sektöründe büyük tavukçuluk firmalarının yaptırdığı tabelaların dışında birçok tavukçuluk tabelası vardır. Bu sektör olabildiğince büyük bir pazardır. Kesimden gelen çiğ tavuk sakatat olarak satılmasının yanı sıra pişirilmiş olarakta çok fazla satış imkanı bulmaktadır. Olabildiğine hızlı büyüyen sektörde hijyenik olmanın yanı sıra rekabete ayak uydurup öncü olabilme yarışının akılda kalıcı reklamlardan geçer. Bizde izmirde tabelacı olarak sizin tabelanızın mükemmel olması sağlam reklam yapılması için yardımcı olmaktayız. led aydınlatmalı dijital baskı tercihiniz olabilir. Tabela denilince akla ilk geleni değil sizin için gerekli olan tabelayı sizlere önermekteyiz. 

 

Kasap Tabelası

 tabela - sektöründe son yıllarda etin pahalı oluşu nedeni ile büyük marketlerin rağbet görüldüğü düşünülse de bu işe yılları vermiş güvenilir kasaplarımız son hızla çalışmaya devam etmektedir. Kasap tabela bu işte marka olmuş isimlerle devam etmektedir. Ustanın açtığı kasap ismi ile anılır. Kasap tabelaları temizliği ön plana çıkartmak için beyaz zemin üzerine kırmızı yazı ile genel olarak uygulanılır. Fakat bu mecburi birşey değildir. İsteğe bağlı olarak renkler değiştirilebilmektedir. Işıklı ve ışıksız seçeneklerden kutu harf tabela yada dijital baskı tabela uygulanabilir.

 

Kebapçı Tabelası

tabela - sektöründe oldukça çok kebabçı tabelası vardır. Çok meşhur olmuş kebabçılar çok iyi kalitede tabelalar kullanırlar. Krom tabela, krom fileli tabela, pleksi kutu harf, kompozit oyma tabela kullanmaktadırlar. Kebaplarıyla ünlü olmuş bu firmalar kaliteyi göstermek için bu gösterişli tabelaları tercih etmektedirler. Işıklı olan bu tabelalar gece ve gündüz istenilen reklam ve prestiji sağlamaktadırlar. Aydınlatma olarak uzun ömürlü led kullanılan kebapçı tabelası elektrik tüketimiylede kendisi amorti etmektedir. 

 Tabela - Sektörü

tabela - sektöründe oldukça hızlı olan firmamız siz değerli müşterimizin istekleri doğrultusunda tabela hizmeti vermektedir. Işıklı ışıksız, germe kompozit, düz kabartma her çeşit tabela üretimi yapmaktayız. Kalite malzemelerin uzman personelimizle toplanması sonucu imal edilen tabelalarımız 1 yıl garantili olup uzun yıllar sıkıntısız kullanıma uygundur. Müşterimiz kazansın bizde kazanalım prensibiyle imal ettiğimiz tabelalar uygun fiyatlı olup müşterilerimizi üzmemektedir. Yeni müşterilere referans olması arzusu ile yaptığımız tabelalar sizlere ve bizlere kazanç sağlamaktadır.

Mobilya Tabelası

 tabela - sektöründe mobilya tabelaları hızla çoğalmakta ve büyümektedir. Mobilya sektörü İzmir' de hızla büyümekte çevre illere, hatta Türkiye' ye inanılmaz ama Dünya da bir pazar payı bulan bir sektördür. Bu sektörde küçük bir atölyede başlayıp sonra showroom oluşturan firmalar daha sonra şubeler açıp diğer firmalara ürünleri verip sonunda da ülkeye hatta diğer ülkelere açılmaktadırlar. Bunu için kendilerine marka oluşturmak zorundadırlar. Bunu yaparken ise en iyi logoyu en akılda kalıcı ismi ve en fark oluşturan tabela seçmek zorundadırlar. Tabela bu oluşturdukları markanın görünen yüzü olacaktır. Bunun için ellerinden geldiği kadar iyi bir tabela ve tabelacıyla çalışmaları gerekmektedir. Biz sizlere bu imkanı sağlamaktayız. Sizde bizimle çalışmak istemez misiniz?

Buca Tabela - Sektörü

 tabela - sektöründe Buca' da faaliyet gösteren firmamız iç ve dış mekan makinaları profesyonel vinil kesim makinası ve uzman personelleri ile çalışmaktadır. Uzun yıllardır tabela sektöründe oluşumuz nedeni ile tecrübe kazanan firmamız neyin nerede nasıl ve uygun fiyatla nasıl yapılır tecrübe etmiştir. Bu tecrübeyi en iyi şekilde kullandığımızı sadece düşünmekle kalmıyor müşterilerimizden gelen iyi yönlü tepki ile anlamaktayız. Fakat yeni sistem ve tabelalara açık olarak çalışmakta gelişmeyi ilerlemek için yol edinmiş durumdayız. Işıklı, ışıksız, germe, kabartma ve dahi vinil kaplama olmak üzere hızlı tasarım hızlı imalat hızlı montaj yapabilmek için sınırlarımızı zorlamaktayız. Tabela seçimi yaparken bizden yardım almayı unutmayınız.

 

 

Işıksız Germe Tabela metre tülü 100TL                     0551 253 06 29

Ve Reklam olarak vinil germe tabela çalışmalarımızı İzmir ve çevresinde 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile sürdürmekteyiz.
         Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız  vinil germe tabela ihtiyaçlarınızda iç ve dış mekan dijital baskı olarak hizmet vermektedir.Vinil germe tabela imalatında kullanılan malzemeler demir profil, vinil branda, plastik köşebenttir. İsteğe bağlı olarak değişen ve fiyatı etkileyen krom köşebent, renkli köşebent, arkası kapalı tabela olarakta vinil germe tabela imalatı yapmaktayız. Fiyatı etkileyen diğer unsurlar vinil germe tabelanın yüksek biryere montajı tabelanın zeminden 12cm den fazla öne çekilmesi, ilçe ve il uzaklığıdır. 
        Tabela Fiyatlarını alabilmek ve istediğiniz çalışmayı seçebilmek için aşağıda yer alan germe tabela çalışmalarımızı inceleyebilir ve 0551 253 06 29 nolu numaradan ihtiyacınız olan tabelayı sipariş verebilirsiniz.
Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kutu Harf Tabela, Pleksi Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela , Pleksiglass Tabela , Plexiglass Tabela, Krom Kutu Harf Tabela , Krom Tabela , Silver Krom Tabela , Gold Krom Tabela, Kompozit Oyma Tabela, Kompozit Tabela, Alucor Tabela, Yönlendirme Tabelaları, Yönlendirme Levhası, Kapı Tabelası, izmir tabela, izmirtabela, izmirdetabela, izmirde tabela, izmirdeki tabelacilar, izmir tabela firmalari, izmir eczane tabelası, izmirde tabela imalatcısı.

 

 tabela

Ve Reklam olarak Tabela çalışmalarımızı İzmir ve çevresinde 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile sürdürmekteyiz. 
          Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız   Tabela ihtiyaçlarınızda 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir. Modül led ile aydınlatılan Kutu Harf Tabela nem ve yağmur suyundan ektilenmemektedir. Şerit led modül lede göre ucuz bir aydınlatma türü olsa da   Tabela da kullanmama sebebimiz nem ve yağmur suyundan etkilenip kısa bir sürede deforme olasıdır. 17 yıllık deneyimimiz sonucu müşterinin mağdur olmaması için Kutu Harf Tabela şerit led kullanmama kararını aldık.
          Hayalini kurduğunuz tabela bir bilgisayar alt yapısı ile sunama hazırlanıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Onayı alınan grafiksel çizim imalata alınıp gereken malzemelerin tedariki sağlanır. Bu malzemeler grafiğe uygun makinalarda işlenerek el emeği gerektiren işler için deneyimli ustalarımızın çalışma ortamlarına teslim edilir. Ustalarımız gerekli olan özenle bu malzemeleri işlerler. Bu işlemlerden geçen ürünler tabelanın toplanması ile atölyede son bulur. Montaja hazır olan tabela isteğe göre müşteriye teslim edilir. Eğer müşterimiz isterse montaj uygulaması firmamız tarafından yapılır.
         Yeni bir firma açılışında en son akla gelen şey tabeladır. Tabela olmadanda açılış yapılmaz. Hızlı bir şekilde tabela yaptırmanız gerek tabelayı nasıl yaptıracağınızı düşünmediniz bile. Çevrenize baktınız iyi bir tabela olamsını istediniz. Dikkat çekin şık olsun. Bütçenizde azaldı. Hiçbir planınız bütçenize uymadı. Üstelik bütün işlerinizde aksadı. Tarih planınızda en az bir hafta yediniz. Tabela yaptırmanızda gerekli hem hızlı olmalı acil olmalı hemde azalan bütçenize uymalı. İnternette tabelacı aradınız. Fiyat sordunuz farklı farklı fiyatlar aldınız. Artık nasıl bir tabela yaptıracağınıza karar verdiniz. Fiyat kafanızda oluştu. Işıklı tabela yada ışıksız tabela, Kompozit yada germe tabela. Sonlara yaklaştınız tasarımlar aldınız. Tam iş bitti derken tabelanın montaj tarihini aldınız. Sizi uymadı. Yapacak hiçbirşey kalmadı. Çünkü tabela sizin telefonla arayıp montaj yapılana kadar geçen süre tamamen emektir. Size sizin istediğiniz tabelayı en uygun fiyata ve en hızlı yapacak tabelacı vermek zorundasınız. Fakat tabelacınızın ne kadar sözünü tutabileceğini unutmayın. Siz de bize güvenebilmek ve bizimle çalışabilmek için bizimle iletişime geçebilirsin. 
          Tabela Fiyatlarını alabilmek ve istediğiniz çalışmayı seçebilmek için aşağıda yer alan Tabela çalışmalarımızı inceleyebilir ve Talep Formumuzdan ihtiyacınız olan tabelayı sipariş verebilirsiniz.
Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kutu Harf Tabela, Pleksi Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela , Pleksiglass Tabela , Plexiglass Tabela, Krom Kutu Harf Tabela , Krom Tabela , Silver Krom Tabela , Gold Krom Tabela,Kompozit Oyma Tabela, Kompozit Tabela, Alucor Tabela, Yönlendirme Tabelaları, Yönlendirme Levhası,Kapı Tabelası, kutu tabela, kutu harf, pleksi harf, köpük harf, kopuk tabela, germe tabela, ısıklı tabela, catı tabelası, yonlendirme tabelası, kompozit tabela, oyma tabala, ahsap tabela, ayna harf, krom harf, fileli krom, led tabela
 
kutu harf tabela . Krom kutu harf tabela imalatı ve montajı yapmaktayız. Genel olarak  tabela sektöründe krom kutu harfler file krom kutu harf olarak imal ve montaj edilir. En direkt aydınlatma üzerine tasarlanan krom kutu harfler pek etkili olmamıştır. Bunun krom harflerde direk aydınlatmaya geçilmiştir. Aydınlatma eskiden neon ile yapılmaktaydı. Günümüzde ise ledler kullanılmaya başlanmıştır. Neon aydınlatmanın arızası sadece günümüzde az sayıda kalmış neon ustaları tarafından yapılmaktadır. Eski sistem gaz sıfırlama makinaları ile yapılan bu arıza tamiri uzun bir süre dayanamamaktadır. Ayrıca bu işlemin maliyetide oldukça yüksektir. Bunun için yeni nesil modül mercekli led aydınlatma sistemine geçilmiştir. Elektrik tüketimi çok düşük olan bu ledlerin ışık lümenide harflerimizi aydınlatmada yeterince iyidir.
ışıklı harfler
HER BÜTÇE, STIL VE IHTIYAÇ IÇIN DÜŞÜNÜLEBILECEK HER TÜRDEN TABELALAR
Bütçeniz, Ve Reklam ile materyal kalitesini veya işaret tasarımınızı gerektirmez. Ekibiniz, bütçeniz ne olursa olsun formunuza, işlevinize, estetik ve estetik üzerine aynı seviyede önem verir ve ne tür tabelaya ihtiyacınız olursa olsun.
Perakende mağaza cepheleri
Dış bina Tabelaları
İç marka ve çevre işaretleri
Afişler
Araç yazıları ve grafikleri
Fuarlar ve sergiler
Anıtlar, bahçe ve alan tabelaları
Dijital, LED ve elektrikli tabelalar
NEDEN İŞİM İÇİN TABELAYA İHTİYACIM VAR?
+ Tabelalar, küçük işletmeler için en etkili, ancak en pahalı olan reklam biçimidir. 
+ Bir tabela, işinizi mevcut ve potansiyel müşterilere göre tanımlayarak geçenlerle giriş ve el sıkışmanızdır. 
+ Tabela her zaman sizin için işinizde, yılda 365 gün 24 saat reklam yayınlanmaktadır. 
+ İnsanlar sık ​​sık bir işi tabela üzerinde göründüğü şekilde değerlendirir. 
+ Birçok tüccar yalnızca iyi bir tabela ekleyerek işlerini ölçülebilir biçimde arttırır. Tersine, pek çok kişi işinden ayrıldı çünkü basitçe iyi tanımlanmamıştı, bu yüzden yeterli potansiyel müşteri varlığını bilmiyordu. Bir endüstri profesyonelinin belirttiği gibi, "Tabelasız bir işletme, kiralık bir mekan gibidir".

Neden Tabela Yaptırmalıyım ?

Neden Tabela Yaptırmalıyım ?

 Tabela bir dükkanın dışarıdan görülen yüzüdür. Kanunen zorunludur. Anayasa’ nın 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunu’nuna Göre Zorunludur. Ayrıca Tabela müşteri çekebilmenin en kolay yollarından biridir. Kalıcı bir reklamdır.
 

Tabela dükkanınızın müşteri portföyünü belirler mi?

Tabelanızın kalitesi, şıklığı, ışığı ve bütünlüğü size çalıştığınız sektörde ne kadar iyi yada nasıl bir yapıda olduğunuzu anlatır. Çok pahalıda durabilir, çok kalitelide. Ucuz birşeyler sattığınızıda anlatabilir, marka olduğunuzuda. Siz nasıl bir müşteri portföyü istediğinizi iyi seçmelisiniz. Tabela kalan kısmı sizin için kolaylaştıracaktır.

 

Tabela Elektronik Ortamda

Tabela yaptırmak eskisi gibi komşunuzun önerdiği tabelacıdan uzaklaştı. Artık internet ortamında tabela arıyorsunuz. Peki hepsi bu mu? Tabi ki hayır. İstediğiniz tabela benzerinin resmini sitemizden buluyorsunuz. Aklınızdaki tabelayı bize whatsapp, mail, sms yada telefon ile arayarak bilgi, fiyat ve keşif talebinde buluyorsunuz.
 

Tabelanızla nokta olmak istemez misiniz?

Tabelanızı tasarım aşamasında kolay okunur ve çikolata gibi çekici olmasına özen gösterin. Para parayı çeker mantığı ile hareket edin. Ucuz olsun diye yapılması gereken detaylardan vazgeçmeyin. Tasarım sizin için tamam olmadan yapalım bitsin demeyin. Tabelacınıza güvenin ve nokta olun. Konakta sevgililer nerede buluşur. O mekandan neyiniz eksiz. Yada mahallenizdeki 7000 mağazasını olduğunu iddaa eden marketten. 

 

Tabela seçme kriterleri

Tabela seçimi yaparken

Gündüz işletmeleri tabela yaptırırken Havanın karardığı saatlerde faaliyettemi, değilmi. Çok önemlidir. Hava karardığında çalışmıyorlar ise ışıklı tabela seçmek pek işlerine yaramayacaktır. Havanın karardığı saatlerde çalışan firmalar ise ışıksız tabela seçmeleri pek mantıklı olmayacaktır. 
Gündüz ve akşam açık işletmeler ise ışıklı tabela seçmelidirler. Işıklı tabelanın çok fazla seçeneği vardır. İki kategoride sınıflandırmaya çalışırsak kutu harf ve içten aydınlatmalı tabelalardır.
 Tabela seçerken cadde mi, ara sokak mı yoksa çift cephe köşe köşe dükkan mı bunu iyi anlamak gerekir. Rüzgar ne kadar yoğun yada yağış ne kadar fazla bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Tabela kaç metreden görünmeli ve sizin cepheniz ne kadar bunların ne cevaplarını bilmeniz gerekir.  Bunlardan sonra biz size en uygun tabelayı önereceğimizden kuşkunuz olmasın.
 

Açık alanda tabela seçimi

Açık alanda tabela seçerken net okunur bir yazı karakteri seçmelisiniz. Kısa ve okunalı bir firma isminiz olmalı ki sizi önerecek kişiler zorlanmasın. Akılda kalıcı şıklıkta uygulama yapılmalı ki verdiğiniz para boşa gitmesin. Işıklı olacaksa eğer led kullanılmalı ve yüksek ışıklı olmalıdır bu da diğer firmalar ile kıysata akılda kalmanızı sağlayacaktır. Çift taraflı tabela kullanılması sizin üç cepheden görünmenizi sağlayacaktır.

 

tabela

tabela tasarım, imalat ve montajı yapan bir firmayız. Uzun yıllardan beri bu işi meslek olarak benimsedik. Felesefemiz yaptığımız tabela müşterimize kazandırsın biz de onların referansı ile yeni müşteriler kazanalım. Bu da demek oluyor ki sizin için yapacağımız tabela öyle iyi olmalı ki bizde yeni müşteriler elde edelim. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz. Kaliteden ödün vermeden sözümüzde durarak kazandırmaya devam ediyoruz.

 

Neden tabela

Reklam her mekanın ihtiyacı olduğu bir hizmettir. Dev kuruluşlar hatta ülkeler bile tabela kullanmaktadır. En küçük ensafta tabela kullanmamaktadır. İhtiyaç aslında nedir sadece bir isim sahibi olmak mı? Yoksa Reklam yapmak mı? Burada ince bir çizgi var. Avukatlar, diş hekimleri reklam yapamazlar. Şimdi ise eczanelere yasak geldi. Her ne kadar müşterileri sabit gibi görünsede onlarda reklam için can atan sektörler. Demek ki kazanmak için reklam şart. Ama reklam dediğimizde ilk akla gelen nedir? Tabi ki  tabela... Tabela zaten her türlü şart. Ama kazandırdığı süre zorunlu oluşu size zarar değil kar sağlar. Ne kadar pahalı tabela yaptırırsanız yaptırın aslında en ucuz reklam tabelanızdır.
 

Kuaför tabelası

Son zamanlarda sınırları zorlayan bir tabela çeşitidir. Hem tasarımsal anlamda hemde imalat açısından baya yorucu bir o kadarda mutlu edici sonuçlar aldığımız bir tabela çeşididir. Kuaför tabelaları her sektörü sollayarak iddaalı bir tasarımdan oluşan en akılda kalan markaları bile şaşırtan bir tabela çeşidi haline geldi. En zarif en göz alıcı bir o kadarda ağır duran bu tabela çeşidi oldukça maliyetli olmasına rağmen tercih edilmeye devam ediyor. Krom tabela, pleksi harfler, ışıklı görseller sanırım sektördeki rekabeti oldukça iyi yansıtıyor. Bu rekabette size yardımcı olmamızı isteryebilirsiniz. Sitemizdeki referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 

İnşaat tabelası

İnşaat sektöründe çeşitli tabelalar vardır. Bu sektör tabelaya oldukça önem verir. Çok yüksek mebalarlanın döndüğü bu sektörün reklama oldukça ihtiyacı vardır. Temel tabelası, satış yönledirme tabelası ve her binaya referans tabalası. Hızlı bir dönüş sağlamak için reklama ihtiyaç duyan sektörde oldukça iyi tasarımlarla tabela yapılmaktadır.
 

Emlakçı tabelası

Emlakçı tabelası referans tabelalardandır. Bu sektörün ciddi ve güvenilir oluşunu tabelayla göstermeleri gerekmektedir. Yeni kiracı ve alıcıların güvenini kazanabilmek için tabela ve diğer reklam ürünlerine hatrı sayılır bir sermaye ayırmaktadırlar. Ayrılan bu sermayenin geri dönüşünün hızlı olması emlak sektöründe faaliyet gösteren şahısları zorlamamaktadır. Kazancın oluşabilmesi için reklamın olması şart prensibiyle çalışırlar. Genel olarak ağır duruşu ve oturaklı oluşu nedeni ile krom harf tercih etmektedirler. Krom harfinde çeşitleri vardır. Gümüş renkli krom, Altın renkli krom ve fileli krom harf olmak üzere. Fileli kromda ön yüzünde pleksiglass kullanılır. Kullanılan pleksiglass renk seçenekleri vardır. Aydınlatma isteğe bağlıdır. Önden aydınlatmalı krom harf, arkadan aydınlatmalı krom harf yada hem önden hem arkadan aydınlatmalı krom harftir.
 

Market tabelası

Market tabelaları genel olarak marketcinin bütçesine göre ön plana çıkmaktadır. Bütçenin genişliği ve darlığı bu tabelanın tasarımını belirlediği gibi bulunduğu mevkide tasarımı etkilemektedir. Germe tabela, ışıklı germe tabela, floresan aydınlatmalı tabela, led aydınltamalı tabela, pleksi kutu harf tabela, krom harf tabela, dekota kabartmalı tabela, kompozit oyma tabela gibi tabelanın her türünün uygulandığı bu sektörde tamamen marketçinin istediği doğrultuda hareket edilir. 
 

Okul tabelası

Okul tabelası Milli Eğitimin verdiği kriterler imal ve montajı yapılmaktadır. Renk ve yazı karakterlerinin değiştirilemediği bu tabela türünden özel sektör pek hoşnut olmasada önemli ve gereklidir. Bu yoldan kaçış olarak ilave tabelalar yapılmaktadır. genel olarak ışıksız tercih edilen bu tabelalarda gösteriş ön planda tutulmaktadır. Hizmetin kalitesini yansıtmak için ve yeni öğrenciler elde edebilmek ve tabi olarak reklamlarının kalıcı olması için tercih edilmektedir. İstenilen bu yöntem çok sık kullanılmaktadır. 
 

Pastane tabelası

Pastane tabelası sektörde oldukça fazla pastacı olmasından ziyade tatlarının en iyi olduğunu ve temizliğin onlar için bir felsefe olduğunu anlatabilmek için yüklü miktarlar harcadıkları mekanlarına yaraşır bir tabela yaptırmak isterler. Sonuç olarak marka olma yolunda ilerlemek biraz meşakatlidir. İç dekorlarına uyumlu bir tabela arayışında olan pastacılar, kalıcı ve marka olabilecek kupon tabelalar yaptırmaktadırlar. Hızla büyüyen bu sektörün önü açıktır ama marka olmalılarıda bir o kadar önemlidir. Çünkü marka olursanız gıda sektöründe tercih edilen olursun demektir. İnsanlar evlerinin yanındaki pastaneyi seçmek yerine marka olmuş bir pastaneyi tercih ederler.

 

Battalbey tabelası

Battalbey tabelası hemen hemen hergün birgün bir tane yapıyoruz. Işıksız olarak çok tercih edilen bu tabela çeşidi isteğe bağlı olarak fener tabela tarzında da yapılmaktadır. Maliyetin milimum olasını isteyen bayiler gibi çok şık ışıklı göz kamaştırıcı tabelalarda istemektedirler. İzmir dışı bayiler genel olarak büyük masraflarına rağmen çok şık tabelalar yaptırmaktadırlar. Zorunlu olarak yaptırmaktan ziyade sektörün markası olmuş bu firmanın tabelası bünyemizce çok sık yapılmaktadır.
 

Cafe Tabelası

 tabela - sektöründe hatrı sayılır çoğunlukta yapılan bir tabeladır. Çeşitli olmasının yanı sıra tasarımsal ölçüde sınırları zorlayan bir tabela türüdür. Bu tabela çok şiık olasının yanı sıra herkesin gönlünü kazanmak zorundadır. Yüksek sermayeler ile açılan bu mekanlar reklam içinde oldukça yüklü meblalar ödemektedirler. Kimi işletme aradığını bulmakta kimisi ise memnun kalamamaktadır. Memnun kalamayan firmalar ya yanlış yönledirme yapmaktadır veya bütün sermayelerini iç tasarım için harcayıp tabela bütçesi kısıtlı kalanlardır. Tabela için uygun bütçeyi ayıran ve doğru tabelacıyı bulan firmalar bu işte muafak olanlardır. Biz ise elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktayız. Tasarımsal yönden ve bütçe konusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktayız. Söz verdiysek arkasında durabilen bir firmayız. Siz istediğinizi ve bütçenizi bize sunarsanız. Sizin için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmak için firmamızın bütün kaynaklarını yönlendirir ve sizi istediğiniz tabelaya ulaştırırız.

 

Mandıra Tabelası - Peynircilik Tabelası

 tabela - sektöründe son yıllarda oldukça hızlı büyüyen bu sektör artık kendilerine mandıra demek yerine peynircilik demeyi tercih ediyorlar. Hızla büyüyen bu sektörde rekabet oldukça yoğun durumdadır. Ürünlerin tazeliği ve kalitesi yanı sıra oluşturdukları konsept de çok önemlidir. İç tasarım müşterileri memnun etmeli ki yeniden gelsinler. Tabelaları öyle iyi olsun ki tekrar hatırlasınlar. Tabela öyle iyi olsun ki 2. hatta 3. şube açıldığı zaman bile burası şu firmamı hangi şuradaki firmamı desinler. Onun için tabelacınızı iyi seçmeli ve kaliteden ödün vermemelisiniz. 

 

Tavukçuluk tabelası

tabela - sektöründe büyük tavukçuluk firmalarının yaptırdığı tabelaların dışında birçok tavukçuluk tabelası vardır. Bu sektör olabildiğince büyük bir pazardır. Kesimden gelen çiğ tavuk sakatat olarak satılmasının yanı sıra pişirilmiş olarakta çok fazla satış imkanı bulmaktadır. Olabildiğine hızlı büyüyen sektörde hijyenik olmanın yanı sıra rekabete ayak uydurup öncü olabilme yarışının akılda kalıcı reklamlardan geçer. Bizde izmirde tabelacı olarak sizin tabelanızın mükemmel olması sağlam reklam yapılması için yardımcı olmaktayız. led aydınlatmalı dijital baskı tercihiniz olabilir. Tabela denilince akla ilk geleni değil sizin için gerekli olan tabelayı sizlere önermekteyiz. 

 

Kasap Tabelası

tabela - sektöründe son yıllarda etin pahalı oluşu nedeni ile büyük marketlerin rağbet görüldüğü düşünülse de bu işe yılları vermiş güvenilir kasaplarımız son hızla çalışmaya devam etmektedir. Kasap tabela bu işte marka olmuş isimlerle devam etmektedir. Ustanın açtığı kasap ismi ile anılır. Kasap tabelaları temizliği ön plana çıkartmak için beyaz zemin üzerine kırmızı yazı ile genel olarak uygulanılır. Fakat bu mecburi birşey değildir. İsteğe bağlı olarak renkler değiştirilebilmektedir. Işıklı ve ışıksız seçeneklerden kutu harf tabela yada dijital baskı tabela uygulanabilir.

 

Kebapçı Tabelası

 tabela - sektöründe oldukça çok kebabçı tabelası vardır. Çok meşhur olmuş kebabçılar çok iyi kalitede tabelalar kullanırlar. Krom tabela, krom fileli tabela, pleksi kutu harf, kompozit oyma tabela kullanmaktadırlar. Kebaplarıyla ünlü olmuş bu firmalar kaliteyi göstermek için bu gösterişli tabelaları tercih etmektedirler. Işıklı olan bu tabelalar gece ve gündüz istenilen reklam ve prestiji sağlamaktadırlar. Aydınlatma olarak uzun ömürlü led kullanılan kebapçı tabelası elektrik tüketimiylede kendisi amorti etmektedir. 

Tabela - Sektörü

 tabela - sektöründe oldukça hızlı olan firmamız siz değerli müşterimizin istekleri doğrultusunda tabela hizmeti vermektedir. Işıklı ışıksız, germe kompozit, düz kabartma her çeşit tabela üretimi yapmaktayız. Kalite malzemelerin uzman personelimizle toplanması sonucu imal edilen tabelalarımız 1 yıl garantili olup uzun yıllar sıkıntısız kullanıma uygundur. Müşterimiz kazansın bizde kazanalım prensibiyle imal ettiğimiz tabelalar uygun fiyatlı olup müşterilerimizi üzmemektedir. Yeni müşterilere referans olması arzusu ile yaptığımız tabelalar sizlere ve bizlere kazanç sağlamaktadır.

Mobilya Tabelası

 tabela - sektöründe mobilya tabelaları hızla çoğalmakta ve büyümektedir. Mobilya sektörü İzmir' de hızla büyümekte çevre illere, hatta Türkiye' ye inanılmaz ama Dünya da bir pazar payı bulan bir sektördür. Bu sektörde küçük bir atölyede başlayıp sonra showroom oluşturan firmalar daha sonra şubeler açıp diğer firmalara ürünleri verip sonunda da ülkeye hatta diğer ülkelere açılmaktadırlar. Bunu için kendilerine marka oluşturmak zorundadırlar. Bunu yaparken ise en iyi logoyu en akılda kalıcı ismi ve en fark oluşturan tabela seçmek zorundadırlar. Tabela bu oluşturdukları markanın görünen yüzü olacaktır. Bunun için ellerinden geldiği kadar iyi bir tabela ve tabelacıyla çalışmaları gerekmektedir. Biz sizlere bu imkanı sağlamaktayız. Sizde bizimle çalışmak istemez misiniz?

 Tabela - Sektörü

 tabela - sektöründe Buca' da faaliyet gösteren firmamız iç ve dış mekan makinaları profesyonel vinil kesim makinası ve uzman personelleri ile çalışmaktadır. Uzun yıllardır tabela sektöründe oluşumuz nedeni ile tecrübe kazanan firmamız neyin nerede nasıl ve uygun fiyatla nasıl yapılır tecrübe etmiştir. Bu tecrübeyi en iyi şekilde kullandığımızı sadece düşünmekle kalmıyor müşterilerimizden gelen iyi yönlü tepki ile anlamaktayız. Fakat yeni sistem ve tabelalara açık olarak çalışmakta gelişmeyi ilerlemek için yol edinmiş durumdayız. Işıklı, ışıksız, germe, kabartma ve dahi vinil kaplama olmak üzere hızlı tasarım hızlı imalat hızlı montaj yapabilmek için sınırlarımızı zorlamaktayız. Tabela seçimi yaparken bizden yardım almayı unutmayınız.

 

 

Işıksız Germe Tabela metre tülü 100TL                     0551 253 06 29

Ve Reklam olarak vinil germe tabela çalışmalarımızı İzmir ve çevresinde 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile sürdürmekteyiz.
         Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız  vinil germe tabela ihtiyaçlarınızda iç ve dış mekan dijital baskı olarak hizmet vermektedir.Vinil germe tabela imalatında kullanılan malzemeler demir profil, vinil branda, plastik köşebenttir. İsteğe bağlı olarak değişen ve fiyatı etkileyen krom köşebent, renkli köşebent, arkası kapalı tabela olarakta vinil germe tabela imalatı yapmaktayız. Fiyatı etkileyen diğer unsurlar vinil germe tabelanın yüksek biryere montajı tabelanın zeminden 12cm den fazla öne çekilmesi, ilçe ve il uzaklığıdır. 
        Tabela Fiyatlarını alabilmek ve istediğiniz çalışmayı seçebilmek için aşağıda yer alan germe tabela çalışmalarımızı inceleyebilir ve 0551 253 06 29 nolu numaradan ihtiyacınız olan tabelayı sipariş verebilirsiniz.
Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kutu Harf Tabela, Pleksi Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela , Pleksiglass Tabela , Plexiglass Tabela, Krom Kutu Harf Tabela , Krom Tabela , Silver Krom Tabela , Gold Krom Tabela, Kompozit Oyma Tabela, Kompozit Tabela, Alucor Tabela, Yönlendirme Tabelaları, Yönlendirme Levhası, Kapı Tabelası, 

 TANDIR DÖNER TABELA, telefoncu tabelası, germe tabela, tabela ayvalık, quiksilver tabela, mert et tabela, hatay parfümeri tabela, logo tabela, efes optik tabela, battalbey tabela 3, zeki inşaat tabela, özurfa tabela , cağ kebap tabela, aksoylar tabela, pudra tabela, ocakbası tabela, le marco tabela, emjey tabela, melon balçova, engin sigorta tabela, turkuaz perde 2, merve tekstil, lucca tabela