0 551 253 06 29

IŞIKLI TABELA İZMİR

Işıklı Tabela İzmir;

Vinil Germe Işıklı Tabela, Polikarbon Işıklı Tabela, Pleksiglass Işıklı Tabela 0551 253 06 29

Ve Reklam olarak Işıklı Tabela çalışmalarımızı İzmir ve çevresinde 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile sürdürmekteyiz.

       Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Işıklı Tabela ihtiyaçlarınızda kaliteli malzemeler kullanmayı tercih etmektedir.Işıklı tabelada son 8 yılda led aydınlatmaya geçilmiştir. Tabela da led aydınlatma genellikle müşteriye bırakılsada kutu harf uygulamalarında biz modül led tercih etmekteyiz.  uygulaması yaparken fluoresant lamba, şerit led ve modül led uygulamaları yapılmaktadır.
       Fluoresant lamba soft bir ışığa sahip olsa elektrik sarfiyatı yüksektir. 36w'lik bir fluoresantın saatlik enerji sarfiyatı 70w tır. bir modül ledin enerji sarfiyatı 0,75 wattır. Bir kutu harf tabelada ortalama 150 led kullanılmaktadır. Kutu Harf modül aydınlatmalı bir tabela 112W ortamala enerji çekerken, flouresant aydınlatmalı bir tabela 630W enerji çekmektedir ki bu da saatte 6 kat enerji tüketmek demektir. Günlük 5 saat çalıştığını düşünürsek ayda modül led tabela 7TL civarında iken 40TL civarında flouresant bir elektrik tüketimi sağlar. 12 ayda bu rakamlar 84TL civarında modül led buna karşı 480TL civarında  flouresant aydınlatmalı bir tabelanın elektrik tüketimi olur. İzmirde tabela ışıklı tabela yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
           Tabela Fiyatlarını alabilmek ve istediğiniz çalışmayı seçebilmek için aşağıda yer alan Işıklı Tabela çalışmalarımızı inceleyebilir ve Talep Formumuzdan ihtiyacınız olan tabelayı sipariş verebilirsiniz.